سلام

دانلود رایگان برنامه تحت اکسل استخراج مختصات از مقاطع عرضی،  به همراه فیلم آموزشی و فایل تمرینی

اصلا کلمه رایگان مناسب محصولات این سایت نیست بلکه اینها همه هدیه هستند یعنی پولی نکردم که به شما هدیه بدهم چون دوستان دارم در مورد این برنامه توضیح نمی دهم،فقط می گویم هر نقشه برداری که نقشه برداری می کند بدان نیاز دارد  .این برنامه یکی از بی نظرین ترین برنامه های ساخته شده در حوزه نقشه برداری اجرایی می باشد. و آن را رایگان گذاشتم تا همگان استفاده کنند .راجع به این برنامه توضیح بیشتری نمی دهم  اگر کاربرد آن را نمی دانید پس از دانلود و تماشای فیلم خواهید دانست. و به هیچ وجه رایگان بودن آن دلیل بر بی اهمیتی آن نیست التماس دعای خیر

آدرس ارسنجانی در اینستاگرام Instagram.com/civil3d_survey_arsanjani   لوگوی اینستاگرام

دوستانی که به صورت خصوصی نظر و یا پیام در این سایت می فرستند برای پاسخ من هیچ گزینه ای فعال نمیشه و نمی توانم جوابشان را بدهم  و من از این بابت معذب هستم لطفا پیام ها و نظرات را عمومی بفرستید و یا در واتساپ از طریق 09177285057 پیام بفرستید

آموزش نقشه برداری دیوار حایل جاده،ِآموزش طراحی دیوار حایل جاده، برنامه اکسل ترسیم پروفیل طولی و نقشه های تیپ دیوار حایل

نرم افزار جایگزین USB درایور اتصال دوربین توتال به کامپیوتر

فیلم آموزشی ریپورت یا استخراج مختصات و عکس از گوگل ارث و انتقال به اکسل و اتوکد همراه با برنامه پرکاربرد تبدیل تجمعی طول و عرض جغرافیایی به utm

برنامه ماشین حساب 4500 سهمی درجه دو قوس قائم متقارن

برنامه ماشین حساب 4500 پیاده کردن سرترانشه و کنترل انواع ترانشه ها و چالهای انفجاری در ترانشه ها

برنامه اکسل میانیابی، تقسیم طول کل به جزء های مساوی و اختصاص کدهای آنها

دانلود رایگان برنامه اکسل تبدیل طول و آفست به مختصات_ تبدیل آفست و ارتفاع به مختصات

برنامه ,رایگان ,نمی ,مختصات ,نقشه ,پیام ,این برنامه ,نقشه برداری ,برنامه توضیح ,آن را ,که به ,دانلود رایگان برنامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

beocenipo 109282321 گروه تعمیرکاران لپ تاپ pikasotarhev امور مشارکت ها و شهرداری ها Iran links | لینکهای پر بازدید اینترنتی دانلودستان Elizabeth's style Gabriel's memory kavirpalas